Du kender helt sikkert til den verdensberømte kendis familie Kardashian. Men har du hørt Khloés store nyhed?
Den 31 årige reality stjerne Khloé Kardashian har næsten lige haft premiere på sit spritnye talkshow ”Kocktails With Khloé”, som havde premiere den. 20 januar.
Nogle vil mene, at hendes talkshow er dårligt. Men er det så elendigt? Ifølge www.nydailynews.com var Khloés talkshow elendigt. De synes, at showet indeholder nogle underlige ”lege”. De kunne heller ikke lide den måde sættet var indrettet på. Det skulle ligne Khloés hjem, og forestille at de havde filmet der, men optagelserne var lavet i et studie.
Vidste du, der er cirka 22 kamaraer forskellige steder rundt på sættet? Så man kan filme fra forskellige vinkler af. Men samtidig har det også lidt en Big Brother effekt over sig, så de føler sig overvåget.
I første afsnit startede showet i et rum, der skulle forestille at være et køkken. De flyttede så senere rum, som skulle være ”hendes” stue.
Hvis du har fulgt med på Khloés Instagram profil @Khloekardashian, har du sikkert opdaget, at hun postede et billede, hvori hun afslørede, hvem der var de første gæster i hendes talkshow. De første gæster var hendes lillesøster Kendall Jenner og den verdens berømte rapper Snoop Dog.
Under det første afsnit prankede Kendall sin storesøster Kim Kardashian, hvor hun sagde, hun var gravid. Hvordan tror du Kim reagerede? Det var måske ikke lige sådan, man skulle tro at hun ville havde reageret. Hun fortalte Kendall, hvor hårdt det er at være en forældre. Hun tilbød samtidig, at Kendall kunne komme og passe hendes børn, så hun kunne se, hvor hårdt det er at være en forældre.
Håber du, talkshowet kommer rullende ind på de danske tv-skærme? Tror du, at showet er lige så elendigt som nogle siger det er?